Categorized | Politika, Zprávy ze světa

Všechno je v pohodě (už zas)

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on Reddit0Share on VKShare on Tumblr0
Jakákoli spojitost mezi přistěhovalectvím a terorismem je samozřejmě čistá náhoda...

Jakákoli spojitost mezi přistěhovalectvím a terorismem je samozřejmě čistá náhoda…

Autor: Colin Liddell

Pokud někdy přemýšlíte nad tím, kolik lidí se dá postřílet kalašnikovem v přeplněném vlaku, před několika dny se vám málem dostalo názorné odpovědi, když se 26letý Maročan rozhodl přenést kus středovýchodního chaosu a řezničiny do francouzského rychlovlaku.

Hrou osudu (pobídka pro milovníky spikleneckých teorií) se po ruce naskytl párek amerických vojáků na dovolené, jmenovitě Spencer Stone a Alek Skarlatos:

„Spencer se k tomu chlapovi dostal jako první a popadl ho za krk,“ řekl Skarlatos pro Sky News. „Já jsem chytil pistoli, sebral mu ji a zahodil. Potom jsem vzal kalašnikov, který měl u nohou, a začal jsem ho tlouct do hlavy pažbou. Všichni jsme toho chlápka mlátili, zatímco Spencer ho držel pod krkem, dokud neomdlel.“

Z tragédie kalibru masakru v redakci Charlie Hebdo nebo i horšího byla celá věc okamžitě přeměněna na „pozitivní“ historku, jejíž hrdinové-odzbrojitelé teroristy o celé události vesele poskytují rozhovory ve stylu interview po sportovních zápasech:

Doslova mezitím o mnoho stovek kilometrů dál se tisíce lidí, většina z nich muslimů, pokusily násilím překonat řecko-makedonské hranice navzdory vlažnému odporu makedonských pohraničníků ve snaze dostat se dále na sever do Schengenského prostoru. Jakmile budou uvnitř, otevře se jim celá „nabídka“ Evropy a oni budou moci jako na tržišti srovnávat možnosti šedé ekonomiky a sociálních systémů nejbohatších států Evropy.

Jde o součást lidské cunami vhánějící do srdce Evropy miliony obtížně přizpůsobitelných a snadno nespokojenosti propadajících muslimů, kterých už nyní máme víc než dost. Lze očekávat, že mnoho z nich se vydá cestou radikalizace a zločinu. Nerovnováha pohlaví – z drtivé většiny mladí muži – bude mít také významný dopad na statistiky znásilnění a sexuálních útoků.

Evropa si očividně napříč Středním východem a velkou částí Afriky získala pověst snadné kořisti, kde se k překročení další chabé zábrany stačí jen ukázat na hranicích a udělat rozruch (stoupnout si vedle plačícího mimina, předstírat nemoc, vrážet do policejního kordonu atd.).

Hřejivý příběh o párku amerických vojáků na dovolené, kteří zpacifikovali jednoho teroristu, zatímco demografická skupina, z níž vyšel, roste astronomickým tempem, dovoluje Západu oddávat se snění a namlouvat si, že všechno bude v pořádku. Nebude.

S ohledem na neochotu západní civilizace jako celku postavit se neúprosným skutečnostem a učinit nesnadná, ale nevyhnutelná rozhodnutí, by možná bylo lépe, kdyby se ozbrojenci jeho útok podařilo provést, jelikož by to znovu podtrhlo zásadní pravdu: masová imigrace a multikulturalismus končí buď pomalou či rychlou genocidou – nebo tyranidou. Co se budíčků týče, čím ranější a častější jsou, tím lépe. Naneštěstí však musejí zaznít z hrdel obětí a nikoliv poplácáváním hrdinů po ramenou.

Úvaha Colina Lidella Everything is now fine (again) vyšla na stránkách Alternative Right.

Víte, že…

Video

Knižní báze

Knihytisky.org - Knižní báze Délského potápěče

Markus Willinger – Generace identity

Guillaume Faye – Proč bojujeme (dotisk)

Guillaume Faye - Proč bojujeme
K objednání zde! ČR: Knihytisky, Náš směr SLOVENSKO: Protiprúdu

Myšlenka dne

„Moderní svět je špatný, protože je civilizovaný. Moderní filosofové tvrdí, že se jim nelíbí věčný trest na onom světě. Můžou být spokojeni. Stvořili věčný trest už zde, na tomto světě. Škvařit se navěky v pekle je samo o sobě dost zlé, ale octnout se v pekle na mírném ohni a ještě muset uznat, že teplota je snesitelná – to je přímo nesnesitelné.“ – G. K. Chesterton

Tweets

Archív