Categorized | Stručně, Zprávy ze světa

Alžírský imigrant souzený za brutální znásilnění: „Přišel jsem do Rakouska šou**at ženské“

Share on Facebook3Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on Reddit0Share on VKShare on Tumblr0
Nesmíme se obracet zády k lidem prchajícím před brutální občanskou válkou v Alžírsku. Tím bychom jen hráli do karet extrémistům z obou táborů...

Nesmíme se obracet zády k lidem prchajícím před brutální občanskou válkou v Alžírsku. Tím bychom jen hráli do karet extrémistům z obou táborů…

Autor: Virginia Haleová

Ilegální imigrant z Alžírska, obviněný z pokusu o znásilnění, při němž zbil ženu do bezvědomí, vypověděl před soudem, že do Rakouska přišel „šou**at ženské.“

Alžířan – několikrát trestaný v Rakousku i Francii – před soudem v Linci obvinění z dubnového útoku popřel. Podle obžaloby se měl nejprve pokusit oběť znásilnit a následně ji brutálně zbil.

Vážně zraněnou ženu nechal ležet v bezvědomí v křoví poblíž autobusové zastávky, kde k útoku došlo. Oběť zločinu si z útoku také nese psychologické následky.

Na otázku, proč přišel do Rakouska, obviněný odpověděl: „Přišel jsem do Rakouska šou**t ženské.“ Kromě několika pravomocných trestů byla Alžířanovi také zamítnuta žádost o azyl a zakázáno cestování. Pětatřicetiletý muž čelí také obvinění z pokusu o znásilnění loni v listopadu a napadení.

Protože Rakousko nemá uzavřenou dohodu s Alžírskem, nebylo ho dosud možné deportovat.

Student, na kterého oběť po útoku narazila, soudu vypověděl: „Přistoupila ke mně žena, celá od krve. Nešel jí ani pořádně vidět obličej. Řekla mi ‚znásilnili mě.‘“

Po této výpovědi se soudkyně Ursula Eichelrová zeptala obviněného, zda by chtěl ke své výpovědi něco dodat, protože výpovědi oběti, svědků i důkazy prostřednictvím DNA jasně mluví v jeho neprospěch.

Alžířan prostřednictvím tlumočníka odvětil: „Nikdy jsem tu ženu neviděl.“

Poté několikrát zopakoval: Přísahám Alláhovi, že jsem tu ženu neznásilnil.“

Podle listu Wochenblick zůstává napadená žena po útoku traumatizovaná a s vážnými poraněními levé části obličeje. Soudní síň opustila v doprovodu příbuzných v slzách poté, co byl přehrán záznam její výpovědi.

Po brutálním dubnovém útoku prodělala devět různých psychoterapeutických léčebných postupů a dodnes musí brát silné léky proti úzkostem a nespavosti.

Řízení bylo odloženo za účelem psychiatrického vyšetření obžalovaného a lékařského vyšetření oběti. Bude-li shledán vinným, může útočníka čekat až deset let za mřížemi.

Zpráva o zločinu alžírského imigranta Migrant In Court For Violent Rape: ‘I Came to Austria to F*ck the Women’ vyšla na zpravodajském webu Breitbart London 19. září 2016.

Video

Knižní báze

Knihytisky.org - Knižní báze Délského potápěče

Giorgio Locchi – Podstata fašismu (druhé opravené vydání)

Giorgio Locchi - Podstata fašismu
K objednání zde!
METANOIA

Corneliu Zelea Codreanu – Zápisky ze žaláře

Goodreads – knižní tipy

Myšlenka dne

„Liberální buržoazie chce tedy Boha, ten však nemá mít možnost stát se aktivním; chce monarchu, ten však má být bezmocný; požaduje svobodu a rovnost, a zároveň omezení volebního práva na majetné třídy, aby si tak majetek a vzdělání zajistily potřebný vliv na zákonodárství, jako by vzdělání a majetek dávaly právo utiskovat chudé a nevzdělané; odstraňuje aristokracii krve a rodu, a připouští přitom nestydatou vládu peněžní aristokracie, onu nejhloupější a nejhrubší podobu aristokracie; nechce ani suverenitu krále, ani suverenitu lidu. Co tedy vlastně chce?“ Carl Schmitt, Politická theologie, s. 47-48

Tweets

Archív