Categorized | Stručně, Zprávy ze světa

Alžírský imigrant souzený za brutální znásilnění: „Přišel jsem do Rakouska šou**at ženské“

Nesmíme se obracet zády k lidem prchajícím před brutální občanskou válkou v Alžírsku. Tím bychom jen hráli do karet extrémistům z obou táborů...

Nesmíme se obracet zády k lidem prchajícím před brutální občanskou válkou v Alžírsku. Tím bychom jen hráli do karet extrémistům z obou táborů…

Autor: Virginia Haleová

Ilegální imigrant z Alžírska, obviněný z pokusu o znásilnění, při němž zbil ženu do bezvědomí, vypověděl před soudem, že do Rakouska přišel „šou**at ženské.“

Alžířan – několikrát trestaný v Rakousku i Francii – před soudem v Linci obvinění z dubnového útoku popřel. Podle obžaloby se měl nejprve pokusit oběť znásilnit a následně ji brutálně zbil.

Vážně zraněnou ženu nechal ležet v bezvědomí v křoví poblíž autobusové zastávky, kde k útoku došlo. Oběť zločinu si z útoku také nese psychologické následky.

Na otázku, proč přišel do Rakouska, obviněný odpověděl: „Přišel jsem do Rakouska šou**t ženské.“ Kromě několika pravomocných trestů byla Alžířanovi také zamítnuta žádost o azyl a zakázáno cestování. Pětatřicetiletý muž čelí také obvinění z pokusu o znásilnění loni v listopadu a napadení.

Protože Rakousko nemá uzavřenou dohodu s Alžírskem, nebylo ho dosud možné deportovat.

Student, na kterého oběť po útoku narazila, soudu vypověděl: „Přistoupila ke mně žena, celá od krve. Nešel jí ani pořádně vidět obličej. Řekla mi ‚znásilnili mě.‘“

Po této výpovědi se soudkyně Ursula Eichelrová zeptala obviněného, zda by chtěl ke své výpovědi něco dodat, protože výpovědi oběti, svědků i důkazy prostřednictvím DNA jasně mluví v jeho neprospěch.

Alžířan prostřednictvím tlumočníka odvětil: „Nikdy jsem tu ženu neviděl.“

Poté několikrát zopakoval: Přísahám Alláhovi, že jsem tu ženu neznásilnil.“

Podle listu Wochenblick zůstává napadená žena po útoku traumatizovaná a s vážnými poraněními levé části obličeje. Soudní síň opustila v doprovodu příbuzných v slzách poté, co byl přehrán záznam její výpovědi.

Po brutálním dubnovém útoku prodělala devět různých psychoterapeutických léčebných postupů a dodnes musí brát silné léky proti úzkostem a nespavosti.

Řízení bylo odloženo za účelem psychiatrického vyšetření obžalovaného a lékařského vyšetření oběti. Bude-li shledán vinným, může útočníka čekat až deset let za mřížemi.

Zpráva o zločinu alžírského imigranta Migrant In Court For Violent Rape: ‘I Came to Austria to F*ck the Women’ vyšla na zpravodajském webu Breitbart London 19. září 2016.

Ernst Jünger – Aladinův problém

Ernst Jünger - Aladinův problém***
Aladinův problém je výpravou do duchovní krajiny současného světa, kterou titanismus proměnil v poušť. Objevují se oázy, tak malé, že si jich čtenář sotva všimne – ostrůvky zeleně v podobě starých knihoven plných zaprášených knih, malých kostelíků v krajině s opuštěnými hřbitůvky, nečekaných dionýských slavností nezřetelně vystupujících z mlhy vzpomínek. Snaha hlavního hrdiny o návrat k dobám předtitánským, o návrat do náruče bohů, končí neslavně v duchovním suchopáru obchodních plánů a účetních uzávěrek. Zbývá jen teskné zření na nevratně mizející bytí. Nevratně?
***
Objednávejte ZDE
.

Víte, že…

22. ledna 1891 se v sardinském městečku Ales narodil italský marxistický filozof a komunistický filozof Antonio Francesco Gramsci. Ve svém díle se zabýval politickou teorií, sociologií nebo lingvistikou. Jeho nejvlivnějším příspěvkem byla teorie tzv. kulturní hegemonie, v níž přenesl důraz z ekonomického determinismu klasického marxismu na úlohu kulturních institucí při zachovávání moci vládnoucí třídy a která výrazně ovlivnila moderní levici.

À propos

„Proti národní myšlence se [usurokrati] nestavějí proto, že je národní, ale protože nesnášejí jakýkoli celek síly dostatečně velký na to, aby se postavil celosvětové tyranidě lichvářů bez vlasti.“

Ezra Pound

Archív