Stále více starších žen si vydržuje mladé migranty jako „zajíčky“

 
Sugar mamas

Árijské princezny v obilných lánech

Autor: Chris Tomlinson 

V poslední době je na vzestupu trend, kdy si Rakušanky středního i staršího věku pomocí dárků, pomoci a peněz zajišťují u mladých žadatelů o azyl sexuální uspokojení, a současně tak vytvářejí i závislost těchto cizinců na nich.

Drtivou většinu migrantů, kteří v průběhu migrační krize přišli do Rakouska, tvořili mladí muži, kteří často cestovali sami. Mnozí z nich se stali terčem islamistických rekrutů, zločineckých gangů i překupníků drog – a teď v Rakousku nově i starších sexuálně neukojených žen.

Tento trend, kdy se řada mladých migrantů stala závislých na těchto „sponzorkách“, které jim výměnou za sex poskytují peníze, je podle OE24 stále častější.

Vídeňský časopis Biber společně s veřejnoprávní televizí ORF přinesly reportáž o tomto novém jevu, s tím, že zatímco v dřívějších letech mnoho starších Rakušanek odjíždělo na „sexuální dovolenou“ do Afriky, kde měly sex s místními muži, styky s uchazeči a azyl jsou však v Rakousku novinkou.

Někteří migranti si dokonce postěžovali, že postarší Rakušanky po nich chtějí sexu příliš. Žadatel o azyl Hasan řekl reportérům: „Chce mít sex čtyřikrát denně, jsem pro ni mašina na sex, nic jiného.“ Ženu však podle svých slov neopustí, protože si na svůj nový život navykl.

Linda (což není její skutečné jméno) čtyřiadvacetiletého Iráčana oslovila v baru a nabídla mu, aby žil s ní. Podle Hasana mu Linda platí všechny výdaje, včetně členství v drahé vídeňské posilovně za 120 eur měsíčně.

Manfred Buchner z Rakouského centra pro mužské zdraví říká, že žadatelé o azyl v těchto vztazích zůstávají, protože se na ženách stali závislými. „Je to těžká závislost – nejen mentální, ale také materiální. Spousta z nich by se  jinak ocitla na ulici.“

Zprávy o sexuálním zneužívání mladých žadatelů o azyl ženami přicházejí i z azylových center a provizorních táborů, jakým byla Džungle v Calais. Loni tamní dobrovolnice z organizace Open Borders čelily nařčení ze „sexuálního turismu“, když vyšly najevo jejich sexuální vztahy s migranty, včetně těch nezletilých.

V jednom případě si dokonce dobrovolnice v calaiském táboře svého mnohem mladšího syrského migranta-milence, s kterým se poznala v táboře, vzala. Konzultantka v managementu Sarah Gaytonová pět dní po setkání s migrantem dala výpověď, tvrdí však, že sexuální turismus nebyl její původní motivací k dobrovolnictví.

Článek Chrise Tomlinsona Growing Trend Of Older Women Becoming ‘Sugar Mamas’ For Young Migrants vyšel na webu Breitbart 28. července 2017

Ernst Jünger – Aladinův problém

Ernst Jünger - Aladinův problém***
Aladinův problém je výpravou do duchovní krajiny současného světa, kterou titanismus proměnil v poušť. Objevují se oázy, tak malé, že si jich čtenář sotva všimne – ostrůvky zeleně v podobě starých knihoven plných zaprášených knih, malých kostelíků v krajině s opuštěnými hřbitůvky, nečekaných dionýských slavností nezřetelně vystupujících z mlhy vzpomínek. Snaha hlavního hrdiny o návrat k dobám předtitánským, o návrat do náruče bohů, končí neslavně v duchovním suchopáru obchodních plánů a účetních uzávěrek. Zbývá jen teskné zření na nevratně mizející bytí. Nevratně?
***
Objednávejte ZDE
.

Víte, že…

21. ledna 1950 zemřel - podle některých za podezřelých okolností - v londýnské nemocnici britský novinář, esejista a spisovatel a autor jednoho z nejslavnějších dystopických románů 1984 George Orwell.  

À propos

„Proti národní myšlence se [usurokrati] nestavějí proto, že je národní, ale protože nesnášejí jakýkoli celek síly dostatečně velký na to, aby se postavil celosvětové tyranidě lichvářů bez vlasti.“

Ezra Pound

Archív