Categorized | Politika, Zprávy ze světa

Německo: 99,9% vetřelců v zemi zůstane

Velká výměna

Velká výměna v plném proudu

V rozporu s prohlášeními německé vlády, že „uprchlíci“ se vrátí domů, „jakmile bude v jejich zemích mír,“ ukazují nové statistiky, že jen jednomu z tisíce vetřelců, kterým byl poskytnut „azyl,“ úřady odmítnou právo na trvalý pobyt.

Podle reportáže deníku Die Welt „takřka všem uprchlíkům dovolí natrvalo zůstat“ v Německu, dokonce i těm, kterým byla zprvu poskytnuta jen „dočasná doplňková ochrana.“

Vyšetřování odhalilo nejnovější údaje Spolkového úřadu pro migraci a uprchlíky (BAMF) podle nichž v  99% případů platí, že jakmile byl člověk uznán za „uprchlíka,“ může už v Německu zůstat natrvalo.

Podle Ženevských konvencí, pokračuje zpráva, „jsou azyl a ochrana uprchlíkům poskytovány na omezenou dobu tří let.

Jak však ukázali redaktoři Die Welt, po vypršení této zaručené „ochrany“ dostávají „uprchlíci“ skoro bez výjimky svolení zůstat natrvalo.

K přerušení tohoto procesu dochází jedině tehdy, když je u „uprchlíka“ tento ochranný status v průběhu těchto tří let přehodnocen nebo stažen – k tomu ale došlo za celý rok 2016 jen ve 240 případech.

Současně, pokračuje reportáž, obdrželo loni „plnou uprchlickou ochranu“ 256 136 vetřelců ze Třetího světa, odmítnutých tedy bylo pouhých 0,09%.

Od 1. srpna 2015 německé imigrační úřady mohou díky změně zákona o trvalém pobytu udělovat povolení k pobytu podstatně rychleji.

Tato novelizace, jak odhalil Die Welt, umožnila „značné zrychlení standardního přezkumného procesu,“ takže jen „u hrstky uznaných uprchlíků dochází ke skutečně podrobnému přezkumu důvodů“ přehodnocení jejich statusu.

Celkem BAMF podle vlastního vyjádření provedl v roce 2016 jen 2 207 takovýchto prověrek. Tyto případy zahrnovaly i o rozhodnutí o „ochraně uprchlíků, doplňkové ochraně a ochraně před deportací.“

V drtivé většině případů (1 812) BAMF rozhodl ve prospěch migrantů, a o své „právo“ na azyl v Německu jich tak přišlo pouhých 240.

Naprostá většina ze skoro dvou milionů barevných vetřelců, kteří v posledních dvou letech pronikli do Německa, tedy bude moci v zemi zůstat a přivést si i své příbuzné.

Jediné, co by mohlo tento neblahý vývoj zvrátit, je změna vlády a obrat politického směřování Německa. Pokud se tak nestane, Německo během poměrně krátké doby přestane existovat jako bělošský evropský stát.

Zpráva Germany: 99.9% of Invaders Will Stay vyšla na zpravodajském webu The New Observer 2. února 2017.

Jean Raspail – Tábor Svatých DOTISK!

Jean Raspail - Tábor Svatých***
DOTISK KNIHY V NOVÉM PŘEKLADU!
***
Román Jeana Raspaila, francouzského romanopisce oceněného za své celoživotní dílo Velkou cenou Francouzské akademie, vykresluje zaplavení Francie milionem lidí z odlišného sociokulturního prostředí, kteří se vydali na cestu z opačného konce planety s výhledem na ráj, v němž tečou potoky mléka a medu, v němž jsou pole plná neustále se obnovující úrody…
Sledujeme nejen cestu flotily, ale také reakce vlád, prezidenta, veřejného mínění, původních obyvatel, tedy Francouzů, a odhalujeme nejhlubší motivace, pocity a myšlenky všech, kterých se událost týká.
***
Objednávky na Kosmasu ZDE
.

Pavel J. Hejátko – Eden nedohleden

Pavel J. Hejátko – Eden nedohleden***
Poslední desku Pavla J. Hejátka Eden nedohleden, která vyšla jako jeho druhé album k výročí prapodivných a zamlžovaných událostí 17. listopadu 1989 objednávejte ZDE
.

Ernst Jünger – Dělník

Ernst Jünger - Dělník***
Svou studii Dělník. Hegemonie a figura vydal Ernst Jünger roku 1932. Patří k jeho zásadním esejistickým textům a odráží se v ní jeho dějinně filozofické a politické smýšlení, které se u něj vyvíjelo v reakci na zážitky první světové války a na poválečný společenský kontext nejenom v Německu. Dělník je v Jüngerově podání oproštěn od svých tradičních socioekonomických vztahů a vystupuje ve své dehistorizované roli jako nezávisle působící veličina, která utváří novou skutečnost. Jeho nárok na hegemonii nad společností, hospodářstvím a státem spočívá podle Jüngera v jeho přirozeném vztahu k moci. Mezi další témata, kterými se zde autor zaobírá, patří práce jako způsob života, nebo technika jako způsob, kterým figura dělníka mobilizuje svět.
***
Předobjednávky na Kosmasu ZDE
.

Víte, že…

1. dubna 1753 se narodil francouzský filosof a konzervativní myslitel hrabě Joseph de Maistre, jeden z výrazných odpůrců Francouzské revoluce a kritik liberalismu. Vyrůstal v katolické rodině, Francouzskou revoluci odmítal z konzervativních pozic a chápal ji jako boží trest za osvícenské snahy.
Léon Degrelle1. dubna 1994 zemřel ve španělské Málaze zakladatel belgického (valonského) rexistického hnutí Léon Degrelle. Během druhé světové války sloužil v řadách Waffen SS, své zážitky z bojů na východní frontě shrnul do knihy Tažení v Rusku 1941 - 45. Nedlouho před smrtí se Degrella kdosi zeptal, jestli něčeho ve své minulosti lituje. Odpověděl: „Jen toho, že jsme prohráli.

À propos

„Proti národní myšlence se [usurokrati] nestavějí proto, že je národní, ale protože nesnášejí jakýkoli celek síly dostatečně velký na to, aby se postavil celosvětové tyranidě lichvářů bez vlasti.“

Ezra Pound

Archív