Syrský profesor: Arabové migrují za „děvkami“ a blahobytem. Útočí, když to nedostanou

 
Migranti Budapešť Keleti

Angela, we want ze money!

 

Autorka: Virginia Haleová

Syrský profesor prohlásil, že arabští migranti chápou sexuální útoky na německé „děvky“ jako oprávněné a zemi následkem politiky otevřených hranic Angely Merkelové a EU čekají „rozsáhlé sociální konflikty.

Profesor Bassam Tibi se nechal slyšet, že hromadné sexuální útoky v Kolíně vzešly z „hodnotového systému“ migrantů a z rozhořčení nad tím, že se jim nedostalo života v luxusu, chtějí teď Němce „ponížit.“ V Německu žijící akademik dodal, že Arabové přišli do země s představami o „velkých bytech, blondýnách a sociálním státu.“

I když migrantům dle jeho slov nabízí život na účet daňových poplatníků mnohem vyšší úroveň, než jakou by mohli očekávat i jako zaměstnaní ve své vlasti, profesor varuje, že migranté pohostinnost stále považují za  „nedostatečnou.“


Profesor zdůrazňuje, že v Káhiře je dvojpokojový byt pokládán za luxus a poznamenal, že zná šestnáctileté migranty, kdy každý z nich dostal z peněz německých daňových poplatníků financovaný dvojpokojový byt. Mladíci však stále nejsou spokojení – doufali totiž, že dostanou také auto.

rozhovoru pro Basler Zeitung Tibi řekl, že migranti očekávali, že se jim dostane života v přepychu, srovnatelným se stylem, jakým vyobrazují bohaté Evropany arabská média. Předpovídá, že migranti zklamaní ze své životní úrovně budou Německu v budoucnu působit další problémy.

Prof. Bassam Tibi

Prof. Dr. Bassam Tibi

„Vezměte si třeba vděčné Syřany, kteří si fotili ona slavná selfie s Merkelovou. (Jeden z nich) vystoupil před pár týdny v televizi a prohlásil, že ho kancléřka velice zklamala. Chce práci, zajištěný příjem a byt. Zažijeme hluboké sociální konflikty,“ varuje Tibi.

Na otázku, jak si tím může být tak jistý, odpověděl, že návdavkem ke státu, který nedokáže naplnit jejich nerealistická očekávání, vyznávají migranti „hodnotový systém neslučitelný s moderní společností.“ Arabové dle jeho slov sami sebe považují za počestné a Němce nikoliv, jelikož německé ženy smějí „spát s každým.“

Tibi mluví také o různých faktorech, které podle něj vedly k hromadným sexuálním útokům v Kolíně. Migranti prý věděli, že jejich chování je zločinné, ale jelikož považují „Němky za děvky,“ usoudili, že nebudou potrestáni. Uznávaný akademik říká, že strach policistů „z obvinění z rasismu“ přebíjí jejich obavy z rozvratu veřejného pořádku. Proto migranti vnímají německé policisty jako „zbabělce.“

Tibi tvrdí, že sexuální útoky na Němky pohání pomstychtivost za to, že migranti nedostali pěkná auta a byty. Svou roli má pak hrát i syrská kultura.

Zakladatel „islamologie“ (koncept studia islámu, který Tibi rozvedl ve své knize Islamism and Islam, pozn. DP) upřesňuje: „Znásilňování žen je v Sýrii nástrojem války, používaným všemi stranami. Ne všichni uprchlíci přicházející z této kultury jsou obětmi.“

„Když nedostanou, co chtějí, rozzuří se. V kultuře, ze které pocházím, chcete člověka, který vás rozzlobil, ponížit. Orientálním způsobem ponížení muže je znásilnění jeho manželky. Podle mě chtěli tito mladí muslimové v Kolíně ponížit ženy – a tak nepřímo i německé muže. Žena je k tomu ideální nástroj.“

Článek Virginie Haleové Syrian Prof: Arabs Migrate for ‘Sluts’ and Welfare, Attack When They Don’t Get It vyšel na zpravodajském webu Breitbart 5. srpna 2016.

One Response to “Syrský profesor: Arabové migrují za „děvkami“ a blahobytem. Útočí, když to nedostanou”

  1. Milan napsal:

    Ať si špinaví, zaostalí a drzí mohamedáni tahnou domů a nebudou se mít ani z desetiny tak dobře, jako zde v Německu. Jen vykrádají Evropu, znásilňují ženy, bijí občany hostitelské země a tak bych to viděl na zrychlenou deportaci do země původu. Jsem proti muslimům a zde je nechci.

Trackbacks/Pingbacks


Jean Raspail – Tábor Svatých DOTISK!

Jean Raspail - Tábor Svatých***
DOTISK KNIHY V NOVÉM PŘEKLADU!
***
Román Jeana Raspaila, francouzského romanopisce oceněného za své celoživotní dílo Velkou cenou Francouzské akademie, vykresluje zaplavení Francie milionem lidí z odlišného sociokulturního prostředí, kteří se vydali na cestu z opačného konce planety s výhledem na ráj, v němž tečou potoky mléka a medu, v němž jsou pole plná neustále se obnovující úrody…
Sledujeme nejen cestu flotily, ale také reakce vlád, prezidenta, veřejného mínění, původních obyvatel, tedy Francouzů, a odhalujeme nejhlubší motivace, pocity a myšlenky všech, kterých se událost týká.
***
Objednávky na Kosmasu ZDE
.

Pavel J. Hejátko – Eden nedohleden

Pavel J. Hejátko – Eden nedohleden***
Poslední desku Pavla J. Hejátka Eden nedohleden, která vyšla jako jeho druhé album k výročí prapodivných a zamlžovaných událostí 17. listopadu 1989 objednávejte ZDE
.

Ernst Jünger – Dělník

Ernst Jünger - Dělník***
Svou studii Dělník. Hegemonie a figura vydal Ernst Jünger roku 1932. Patří k jeho zásadním esejistickým textům a odráží se v ní jeho dějinně filozofické a politické smýšlení, které se u něj vyvíjelo v reakci na zážitky první světové války a na poválečný společenský kontext nejenom v Německu. Dělník je v Jüngerově podání oproštěn od svých tradičních socioekonomických vztahů a vystupuje ve své dehistorizované roli jako nezávisle působící veličina, která utváří novou skutečnost. Jeho nárok na hegemonii nad společností, hospodářstvím a státem spočívá podle Jüngera v jeho přirozeném vztahu k moci. Mezi další témata, kterými se zde autor zaobírá, patří práce jako způsob života, nebo technika jako způsob, kterým figura dělníka mobilizuje svět.
***
Předobjednávky na Kosmasu ZDE
.

Víte, že…

31. března 1909 se v Perpignanu narodil francouzský spisovatel, básník, novinář a literární kritik Robert Brasillach. Po dobytí Francie Němci se ze svých původních ideologických pozic blízkých Maurrasově Action française přesunul  blíže hitlerovskému národnímu socialismu. Za svou „intelektuální kolaboraci“ byl také už v zimě 1945 odsouzen k smrti a přes přímluvu některých francouzských intelektuálů popraven.

À propos

„Proti národní myšlence se [usurokrati] nestavějí proto, že je národní, ale protože nesnášejí jakýkoli celek síly dostatečně velký na to, aby se postavil celosvětové tyranidě lichvářů bez vlasti.“

Ezra Pound

Archív